Munka adatlap

Bolti kisegítés - Budapest 💰

Iroda Budapest
Munka típusa Diákmunka
Időbeosztás Hétfőtől vasárnapig 4, 6, 8 órában
Leírás Sok a tanulnivaló, rengeteg elfoglaltságod van suli mellett, de azért jó lenne pénzt is keresni?
Dolgozz már akár heti 16 órában, rugalmasan, heti egyeztetéssel! 😉

Ne aggódj, ha nem rendelkezel korábbi tapasztalattal, az üzletekben mindent megtanítanak, amire szükséged lesz!

Amit mi kínálunk:

- rugalmas beosztás, amit te egyeztetsz az órarended szerint
- műszakpótlék és vasárnapi pótlék
- szakmai tapasztalatszerzés
- hosszú távú munkalehetőség
- választható helyszínek

Feladataid lesznek:

• áruk figyelése és hiány esetén pótlása
• vásárlók tájékoztatása, kiszolgálása
• kasszázás

Gyűjts tapasztalatot, új élményeket és jelentkezz az alábbi e-mail címen: vince.viktoria@furgediak.hu
Helyszín Budapest
Életkori kötöttség 18+
Díjazás 1169-1719 Ft/óra
Felelős Vince Viktória
+36703138477
vince.viktoria@furgediak.hu