Munka adatlap

DIÁKMUNKA: Belvárosban pénztáros munka!

Iroda Csongrád megye - Szeged
Munka típusa Pénztárosi feladatok
Időbeosztás Szívesen vállalnál munkát Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő drogéria-parfüméria hálózatánál vagy Magyarország legnagyobb élelmiszer-kereskedő áruházaiban? 😊

Feladatok:
-Pénztáros feladatok ellátása
-Polcrendezés
-Vásárlók tájékoztatása, segítése

Hétfőtől-péntekig nyitvatartási idő 7:00-20:00 alatt 6-8 órás rugalmas beosztás, ráérésedet egy hétre előre egyeztetjük!

Hosszú távú folyamatos lehetőség nappali tagozatos aktív vagy passzív féléves diákoknak.
Leírás mit mi kínálunk:
- fizetett betanítás
- rugalmas munkaidő
- műszakpótlék 18 óra után automatikusan
- kiemelt bérezés
- kellemes környezet
- szakmai tapasztalatszerzés
- stabilitás, megbecsülés
- hosszú távú munkalehetőség
Helyszín Szeged több áruházában
Életkori kötöttség +18
Díjazás br. 972-1150 Ft/óra
Felelős Marton Klaudia
+36204810750
marton.klaudia@furgediak.hu