Munka adatlap

Cybersecurity Intern Job - Budapest 💻

Iroda Budapest
Munka típusa Informatikus
Időbeosztás Nyáron hétfőtől péntekig 09.00-17.00
Leírás Informatikai tanulmányokat folytatsz, jól beszéled az angolt és szeretnél szakmai tapasztalatot szerezni? 👇

A világ egyik legnagyobb üzleti szolgáltatásokat nyújtó vállalata keresi új kollégáját nyárra kiberbiztonsági gyakornok pozícióba! 💻

Feladatok, amik rád várnak:

• Riasztások és rosszindulatú tevékenységek figyelése és elemzése
• Aktív esetekre adott válasz a globális kiberbiztonsági eseményekre
• Visszajelzés és javasolt fejlesztések nyújtása folyamatainkhoz és technológiáinkhoz
• Visszacsatolások elfogadása és fejlesztési területek keresése
• Szoros együttműködés az elemzőkkel, mérnökökkel és projektmenedzserekkel, akik kiváló mentorálási lehetőséget kínálnak különféle tapasztalatok révén

Téged keresünk ha:

• Jelenleg kiberbiztonsági, rendszermérnöki, számítástechnikai vagy ezzel kapcsolatos tanulmányokat folytatsz
• Kiemelkedő az angoltudásod
• Rendelkezel a hálózati és operációs rendszerek, például a TCP / IP és az OSI modell alapvető ismeretével
• Gyors, pontos, precíz, munkavégzés jellemez
• Képes vagy önálló munkavégzésre

Kérjük, hogy az önéletrajzod elküldésével egyidejűleg a küldő e-mailben az alábbi formában nyilatkozz arról, hogy az önéletrajzod kezeléséhez, feldolgozásához, tárolásához hozzájárulsz:
Hozzájárulok, hogy a jelen levelezésben szereplő önéletrajzomat a Fürge Diák Iskolaszövetkezet kezelje, felhasználja és tárolja.
Tájékoztatunk, hogy amennyiben a hozzájáruló nyilatkozat hiányában küldöd el az önéletrajzodat, azt az adatvédelmi szabályoknak való megfelelőség érdekében beérkezéskor töröljük. A Fürge Diák Iskolaszövetkezet részletes adatkezelési tájékoztatóját a https://www.furgediak.hu/adatvedelem weboldalon olvashatod el.
Helyszín Budapest, Váci út
Életkori kötöttség 18+
Díjazás 1890 Ft/óra

Felelős Vince Viktória
+36703138477
vince.viktoria@furgediak.hu