Minőségbiztosítási Osztályra Asszisztenst keresünk! -Budapest

Iroda Budapest
Munka típusa Adminisztratív
Időbeosztás Irodai munkarendben hétfőtől péntekig
Leírás Szeretnél egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetőséged van szakmai fejlődésre, előrelépésre?
Megbízónk egy több mint 100 éves múltra visszatekintő cég az állat-egészségügyi piacon.
Üzemeikben a legmodernebb technológiákat alkalmazzák, melyben kiváló szakembereik tudására építenek.
Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat, egészségmegőrző lehetőségeket, évente több
vállalati rendezvényt, programot biztosítanak munkatársaik számára!
Csatlakozz hozzájuk Te is!

Minőségbiztosítási Osztályukra Asszisztenst keresünk a következő feladatokra:

Feladatok:

Adminisztráció elvégzése
Kvalifikációs jelentések
Adatbázisok kezelése

Elvárások:

Érvényes hallgatói jogviszony
Számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
Alapfokú angol nyelvtudás
Monotonitás tűrés
Önálló munkavégzés vezető iránymutatása alapján
Precizitás
Határidők betartása

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével lehet a bbusa.hajnalka@furgediak.hu email címen.

Kérjük, hogy az önéletrajzod elküldésével egyidejűleg a küldő emailben az alábbi formában nyilatkozz arról, hogy az önéletrajzod kezeléséhez, feldolgozásához, tárolásához hozzájárulsz:
"Hozzájárulok, hogy a jelen levelezésben szereplő önéletrajzomat a Fürge Diák Iskolaszövetkezet kezelje, felhasználja és tárolja."
Tájékoztatunk, hogy amennyiben a hozzájáruló nyilatkozat hiányában küldöd el az önéletrajzodat, azt az adatvédelmi szabályoknak való megfelelőség érdekében beérkezéskor töröljük.
A Fürge Diák Iskolaszövetkezet részletes adatkezelési tájékoztatóját a https://www.furgediak.hu/adatvedelem weboldalon olvashatod el.

Helyszín 1107 Budapest, Szállás utca
Életkori kötöttség 18+
Díjazás 1111 Ft/óra

Felelős Busa Hajnalka
+36704504686
busa.hajnalka@furgediak.hu