Munka adatlap

KISKUNHALASI M√úLLERBE - P√©nzt√°rosokat keres√ľnk!

Iroda Bács - Kiskun megye - Kecskemét
Munka típusa Pénztárosi feladatok
IdŇĎbeoszt√°s Rugalmas idŇĎbeoszt√°s. Iskola ut√°n h√©tk√∂znap d√©lut√°n √©s h√©tv√©gente.
Le√≠r√°s ūüíĶ ūüíĶ Kiskunhalasi M√ľllerbe p√©nzt√°rost keres√ľnk rugalmas beoszt√°ssal ūüėÄūüėĄ

J√≥l b√°nsz a p√©nzzel √©s olyan munk√°t szeretn√©l v√°llalni, ami igazodik a r√°√©r√©sedhez? Akkor ez a Neked val√≥ munkalehetŇĎs√©g! ūüėČ

Rugalmas idŇĎbeoszt√°s megbesz√©l√©s alapj√°n: h√©tk√∂znap iskola ut√°n vagy h√©tv√©gente.

Ha nem rendelkezel p√©nzt√°rosi tapasztalattal, az sem probl√©ma, hiszen a helysz√≠nen betan√≠tanak. ūüėČ

Feltétel:

Aktív vagy passzív nappali jogviszony!

Betöltött 18. életév.

Bérezés:
Alap órabér: 950 Ft/óra
18:00 utáni munkavégzés esetén: 1235 Ft/óra
Vasárnapi munkavégzés esetén: 1425 Ft/óra

Amennyiben szeretn√©l a kiskunhalasi M√ľllerben dolgozni, h√≠vj a k√∂vetkezŇĎ telefonsz√°mon: +36-70/338-7219 vagy jelentkezz e-mailben a k√∂vetkezŇĎ c√≠men: szecsenyi.andrea@furgediak.hu
Helyszín Kiskunhalas