Munka adatlap

Kalocsai Rossmannba pénztárost keresünk!!!

Iroda Bács - Kiskun megye - Kecskemét
Munka típusa Pénztárosi feladatok
Időbeosztás 4-6-8 órában hétköznapokon és akár hétvégén.

Heti minimum 2 nap munkavállalása.
Leírás Jól bánsz a pénzzel és olyan munkát szeretnél vállalni, ami igazodik a ráérésedhez? Akkor ez a Neked való munkalehetőség! 😉

⏰Rugalmas beosztás, iskolaidőben is végezhető.

Nappali tagozatos diákokat keressünk!

Pénztáros tapasztalat előny, de nem feltétel! Ha nincs tapasztalatod, ne félj mindenre megtanítanak.😉

Amennyiben szeretnél a kalocsai Rossmannban dolgozni, hívj a következő telefonszámon: 06/70 315 5239 vagy jelentkezz az alábbi e-mailen: kis.bernadett@furgediak.hu
Helyszín Kalocsa, Szent István király u. 59.
Életkori kötöttség 18+
Díjazás 1003 Ft/óra
18:00 utáni munkavégzés esetén: 1304 Ft/óra
Vasárnapi munkavégzés esetén: 1505 Ft/óra

Felelős Kis Bernadett
+36703155239
kis.bernadett@furgediak.hu