Munka adatlap

Planner (gyakornok)

Iroda Komárom-Esztergom megye - Tatabánya
Munka típusa Szakmai speciális feladat
Időbeosztás Heti 2-3 nap vállalása szükséges irodai munkarendben 8:00-16:00-ig.
Leírás Elvárások: folyamatban lévő logisztikai, pénzügyi, kereskedelmi, informatikai vagy műszaki menedzser szakon folytatott felsőfokú tanulmányok. Angol középfokú nyelvtudás szükséges.
Az ideális jelölt magabiztos, megbízható és tud fix határidőkkel dolgozni. Nyitott személyiségű és jó kommunikációs készséggel rendelkezik. Fontos, hogy csapatban és önállóan is tudjon dolgozni.
Helyszín Oroszlány
Életkori kötöttség 18+
Díjazás 1365 Ft/óra
Napi feladatok lennének: Anyagigény tervezés-számítás. Részvétel az anyagtervezési csoport napi feladatainak ellátásban. Anyagtervezéshez kapcsolódó kimutatások készítése. Riportok készítése a planning team hatékonyságnövelő projektjeihez.
Felelős Büte Patrícia
+36703701021
bute.patricia@furgediak.hu