📢 Minőségellenőri munka nappalis/levelezős/estis diákoknak kiemelt bérezéssel.💵

Iroda Bács - Kiskun megye - Kecskemét
Munka típusa Minőségellenőri feladatok
Leírás A műanyagfeldolgozásban 25 éves tapasztalattal rendelkező partnercégünkhöz keresünk nappali, esti vagy levelező tagozatos diákokat Kecskemétre, ahol hőre lágyuló műszaki műanyagok fröccsöntésével foglalkoznak.

Szabadon választható műszakok: Hétfőtől-vasárnapig, 8 vagy 12 órában.

Feltétel: min. heti 2-3 nap vállalása hosszú távon.

Feladatok:
- termékek csomagolása,
- legyártott termékek minőségének ellenőrzése,
- munkavégzési terület rendjének és tisztaságának biztosítása.

Amit a cég biztosít:
- utazási támogatás: A helyközi jegyeket 86%-ban, a helyi jegyeket 100%-ban, az autóval való bejárást pedig kilométerenként 15 Ft-tal támogatja,
- éjszakai pótlék: 15%,
- műszakpótlék: 30%,
- hétfőtől-vasárnapig válaszható műszakok, előre egyeztetett időbeosztásban,
- fizetett étkezési szünet.

Jelentkezés és bővebb információ: személyesen irodánkban vagy a gyuris.vivien@furgediak.hu-n, minőségellenőr jeligével.
Helyszín Kecskemét (Szélmalom Csárda közelében)
Életkori kötöttség 17+
Díjazás bruttó 1176 Ft/óra
22:00 után bruttó 1353 Ft/óra
Felelős Gyuris Vivien
+36703701010
gyuris.vivien@furgediak.hu