Munka adatlap

Csomagolás - Miskolc

Iroda Borsod-Abaúj-Zemplén megye - Miskolc
Munka típusa Csomagolás
Időbeosztás Munkarend: Hétfőtől vasárnapig 3 műszakban.
(5:40-14:00, 13:40-22:00, 21:40-06:00)

Munkavégzés: Előre egyeztetett napokon és műszakokban ;)
Leírás Műanyag termékek gyártásával foglalkozó partnerünk részére MISKOLCI munkavégzésre keresünk CSOMAGOLÓ munkakörbe aktív, passzív (25 év alatti) nappali jogviszonnyal rendelkező diákokat.

Feladatok:
- Sorjázás
- Címkézés
- Csomagolás
-Munkaterület tisztán tartása

Elvárásaink:
- Hetente legalább 2 munkanap vállalása
- Monotonitás tűrés
- Precíz, pontos munkavégzés
- Megbízhatóság

Amit kínálunk:
- Folyamatos munkavégzés
- Rugalmas időbeosztás
- Stabil, multinacionális környezet
- Modern, biztonságos munkahely
- Állandó munkalehetőség

Dolgozz a barátaiddal, legyél Te is csapatunk része!
Helyszín Miskolc
Életkori kötöttség 18+
Díjazás 986 Ft/óra
Felelős Garami Brigitta
+36703701007
garami.brigitta@furgediak.hu