Munka adatlap

Összeszerelő Operátor - Balassagyarmat

Iroda Heves és Nógrád megye - Gyöngyös
Munka típusa Diákmunka
Időbeosztás Választható műszakok, akár csak hétvégi napokon is!

6:00-14:00
14:00-22:00

18+ 3 műszak
6:00-14:00
14:00-22:00
22:00-6:00
Leírás Feladatok:
• Alkatrész összeszerelés az összeszerelő cella munkaállomásain
• Munkadarabok megmunkálása megmunkáló központok segítségével
• Munkadarabok ellenőrzése
• Munkaállomás tisztántartása

Elvárások:
• Kettő vagy három műszakos munkarend vállalása
• Minimum egy hónapos folyamatos munkavégzés vállalása
• Aktív nappali tagozatos hallgatói/tanulói vagy passzív hallgatói jogviszony

Amit kínálunk:
• Kiemelt bérezés + pótlékok
• Kedvezményes melegétkezési lehetőség
• Nyári időszakban folyamatos diákmunka lehetőség
Helyszín Balassagyarmat
Életkori kötöttség 17+ 18+
Díjazás 1100 Ft/óra
Felelős Tóth Henrietta
+36703155243
toth.henrietta@furgediak.hu