Munka adatlap

Minőségügyi gyakornok - Taksony

Iroda Budapest
Munka típusa Adminisztratív
Időbeosztás heti minimum 24 óra munkavállalás irodai munkarendben
Leírás Nappali tagozatos hallgatókat keresünk Minőségügyi gyakornoki pozícióba a világ egyik vezető szállítójához a robotika, valamint a berendezés- és rendszertechnika terén!

Az egyetem mellett keresed azt a lehetőséget, ahol beleláthatsz egy világ vezető cég működésébe? Inspirál az innovatív környezet? Akkor csatlakozz a csapatunkhoz minőségügyi gyakornok pozícióba!

Főbb feladatok:

• megrendelési visszaigazolások ellenőrzése
• szállítási határidők figyelemmel kísérése
• ajánlatkérések
• egyéb, beszerzéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok

Elvárások:

• folyamatban lévő aktív, passzív nappali tagozatos tanulmányok
• heti minimum 24 óra munkavállalás irodai munkarendben
• német vagy angol nyelv minimum társalgási szintű ismerete
• önállóság, csapatszellem és rugalmasság
• informatikai ismeretek (MS Office

Amit kínálunk:

• stabil, hosszú távú gyakorlati hely
• a szakmai gyakorlatnak megfelelő juttatások
• a beszerzés szakmai munkájával történő megismerkedés

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a suto.zsofia@furgediak.hu e-mail címen, a pozíció megnevezésével!

Kérjük, hogy az önéletrajzod elküldésével egyidejűleg a küldő emailben az alábbi formában nyilatkozz arról, hogy az önéletrajzod kezeléséhez, feldolgozásához, tárolásához hozzájárulsz:
"Hozzájárulok, hogy a jelen levelezésben szereplő önéletrajzomat a Fürge Diák Iskolaszövetkezet kezelje, felhasználja és tárolja."
Tájékoztatunk, hogy amennyiben a hozzájáruló nyilatkozat hiányában küldöd el az önéletrajzodat, azt az adatvédelmi szabályoknak való megfelelőség érdekében beérkezéskor töröljük.
A Fürge Diák Iskolaszövetkezet részletes adatkezelési tájékoztatóját a https://www.furgediak.hu/adatvedelem weboldalon olvashatod el.
Helyszín Taksony
Életkori kötöttség 18+
Díjazás 1300 Ft/óra

Felelős Wénerné Sütő Zsófia
+36704504698
suto.zsofia@furgediak.hu