Álmaid marketing pozícióját keresed? Akkor dolgozz velünk a reptéren! :)- Budapest

Iroda Budapest
Munka típusa Diákmunka
Időbeosztás Hétfőtől péntekig, 8:00-16:60-ig vagy 9:00-17:30-ig, heti minimum 24 óra vállalásával
Leírás Érdeklődsz a marketing és a kereskedelem iránt? Szívesen támogatnád a reptér üzleteinek a marketing akcióit?

Részt vehetsz majd a reptér promóció és, marketing akcióinak a szervezésében, amelyek célja, hogy az utasok jól érezzék magukat a terminálon.
Célunk a repülőtéri üzletek forgalmának növelése, a repülőtéri vásárlás ösztönzése.
A velünk dolgozó új kolléga egy 3 fős csapat tagjaként fejlődhet és a munkáját az 1-es terminálban lévő irodában és a terminálon is végzi majd.

Feladatok:
- Promóciós anyagok tervezésének felügyelete az kreatív ügynökségekkel együttműködve.
- Promóciókban részt vevő hoszteszek munkájának ellenőrzése.
- Promóciós standok építésének felügyelete. (Ez éjszakai építést jelent, havi 1-2 alkalommal)
- Hostessek munkájának ellenőrzése
- Terminál térkép frissítése
- Repülőtér üzletei és éttermei által indított akciók/promóciók összegyűjtése
- FB posztok digitális megjelenésének koordinálása
- Promóciós ajándékok készleteinek ellenőrzése

Olyan jelentkezőket várunk akik:
-rendelkeznek középfokú angol nyelvtudással minimum (és ez aktív)
- van B kategóriás jogosítványuk
- marketing tapasztalatot szeretne szerezni és ebben képzeli el a jövőjét
- nemzetközi környezetnem dolgozna
- minimum heti 24 órát tud vállalni átlagban
- motiválja, hogyha elégedettek vele és ő is jól érzi magát

Az egyetem befejeztével pedig, főállásban is folytathatod a munkádat!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a nagy.timea@furgediak.hu e-mail címen!

Kérjük, hogy az önéletrajzod elküldésével egyidejűleg a küldő emailben az alábbi formában nyilatkozz arról, hogy az önéletrajzod kezeléséhez, feldolgozásához, tárolásához hozzájárulsz:
Hozzájárulok, hogy a jelen levelezésben szereplő önéletrajzomat a Fürge Diák Iskolaszövetkezet kezelje, felhasználja és tárolja.
Tájékoztatunk, hogy amennyiben a hozzájáruló nyilatkozat hiányában küldöd el az önéletrajzodat, azt az adatvédelmi szabályoknak való megfelelőség érdekében beérkezéskor töröljük. A Fürge Diák Iskolaszövetkezet részletes adatkezelési tájékoztatóját a https://www.furgediak.hu/adatvedelem weboldalon olvashatod el.

Helyszín Budapest
Életkori kötöttség 18+ (érettségihez kötött!)
Díjazás 1356 Ft/óra

Felelős Nagy Tímea
+36703701017
nagy.timea@furgediak.hu