Munka adatlap

HR gyakornok

Iroda Szabolcs-Szatmár-Bereg megye - Nyíregyháza
Munka típusa Adminisztratív
Időbeosztás Hétfőtől- Péntekig
Leírás Jelentkezz gyakornoknak!

Elvárások:
- minimum középfokú angol nyelvtudás
- Office felhasználói szintű ismeret
- Érdekel a HR terület és szívesen dolgoznál nemzetközi csapatban,
- 6-12 hónap terjedő időre (vagy akár hosszabb is)
- heti minimum 2-3 nap ráéréssel (szorgalmi időszakban megegyezés alapján lehet kevesebb)
Előnyt jelent a Közgazdász vagy Bölcsész szakirány de nem elvárás.
Feladatok:
- Eleinte szervezési feladatok (oktatás szervezés)
- interjú szervezés
- toborzás
- kiválasztás előkészítése és segítése … stb.
Helyszín Nyíregyháza
Életkori kötöttség 18+
Díjazás 1121 Ft/óra

Felelős Vajóczki Anett
+36203544095
vajoczki.anett@furgediak.hu