Munka adatlap

EHS GYAKORNOK - SZÁLLÁSSAL FÜZESGYARMATON

Iroda Békés megye - Békéscsaba
Munka típusa Szakmai speciális feladat
Időbeosztás Heti legalább 24 órás munkavégzés és minimum 6 hónap munka vállalása. Cserébe stabil, hosszú távú gyakorlati helyet biztosítunk számodra, a szakmai gyakorlatnak megfelelő juttatással.
Amit kínálunk:
-diplomamunka elkészítésének lehetősége,
-diploma megszerzése után állásajánlati lehetőség,
-nagyvállalati környezetben megismerkedhetsz a környezetvédelem és a munkavédelem szakmai munkájával,
-jártasságot szerezhetsz auditori felülvizsgálatokban, intézkedési tervekben
Leírás Feladataid lesznek:
- hatósági jelentések előkészítésében segédkezés,
- hulladékokkal, veszéles anyagokkal kapcsolatos tevékenységek felügyelete, támogatása,
- hulladékgazdálkodással, vegyi anyagokkal kapcsolatos nyilvántartások vezetése,
-részvétel a telephelyi környezetvédelmi és munkavédelmi bejárásokon, közreműködés az intézkedések végrehajtásában,
-auditokon való részvétel,
-megelőző, helyesbítő, javító intézkedések koordinálása,
-gyártási folyamatok környezetvédelmi és munkavédelmi támogatása,
- részvétel kockázatelemzések előkészítésében, lebonyolításában,
-baleseti kivizsgálásokban való aktív részvétel
Helyszín Füzesgyarmat szállás biztosítással
Életkori kötöttség +18
Díjazás Kiemelt órabér
Elvárásaink:
- elsősorban környezetmérnöki tanulmányokat folytató nappali tagozatos diákok jelentkezésé várjuk
- beszélj német vagy angol nyelven minimum társalgási szinten,
-rendelkezz számítástechnikai ismeretekkel
Felelős Békési Mónika
+36703803535
bekesi.monika@furgediak.hu