Munka adatlap

Irodai asszisztens KADAFALVÁN 🎓🎓🎓

Iroda Bács - Kiskun megye - Kecskemét
Munka típusa Adminisztratív
Időbeosztás hétfőtől-péntekig irodai munkaidőben, legalább 3 nap vállalása szükséges szeptembertől is.
Leírás Szeretnél egy szuper csapat tagja lenni? Vagy az egyetem mellett szeretnél tapasztalatot szerezni?

Elvárások:
műszaki menedzseri vagy gépészmérnöki tanulmány
jó kommunikációs készség

Feladatok:
- adatfelvétel,
- rendelésrögzítés,
- szállítólevél készítése,
- telefonos ügyintézés,
- csomagkezelés

Díjazás: nettó 1000 Ft/óra (amit kézhez kapsz)

Jelentkezz fényképes önéletrajzzal a szecsenyi.andrea@furgediak.hu emailen.
Helyszín Kecskemét, Kadafalva - Heliport
Életkori kötöttség +18
Díjazás nettó 1000 Ft/óra

Felelős Szécsényi Andrea
+36703387219
szecsenyi.andrea@furgediak.hu