Munka adatlap

ūüíĽ IT asszisztens - KISKŇźR√ĖS ūüéďūüéďūüéď

Iroda Bács - Kiskun megye - Kecskemét
Munka típusa Adminisztratív
IdŇĎbeoszt√°s H√©tfŇĎtŇĎl - P√©ntekig, minimum heti 24 √≥ra v√°llal√°sa sz√ľks√©ges
Le√≠r√°s ūüíĶB√©r: br. 912Ft/√≥ra

ūüďčFeladatok:
- v√°llalatir√°ny√≠t√°si rendszerben t√∂rzsadatok karbantart√°sa a defini√°lt szab√°lyok szerint (√°ruk, vevŇĎk, sz√°ll√≠t√≥k, stb.);
- egy√ľttmŇĪk√∂d√©s a v√°llalat k√ľl√∂nb√∂zŇĎ orsz√°gokban dolgoz√≥ munkat√°rsaival;
- egyes automatikus folyamatok fel√ľgyelete.

ūüßźElv√°r√°sok:
- folyamatban l√©vŇĎ felsŇĎfok√ļ gazdas√°gi √©s/vagy informatikai tanulm√°nyok (nappali tagozatos vagy passz√≠v f√©l√©ves hallgat√≥i jogviszony);
- adatbázis-kezelési, MS Windows, MS Office ismeretek;
- tárgyalóképes angol vagy német nyelvismeret;
- rendszerszeml√©letŇĪ gondolkod√°s, pontoss√°g;
- egy√ľttmŇĪk√∂dŇĎ k√©pess√©g;
- minimum heti 24 √≥ra munkaidŇĎ v√°llal√°sa rugalmas beoszt√°sban.

‚úÖElŇĎny, de nem felt√©tel
- vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat (proAlpha, SAP, Dynamics, stb.);
- m√°sodik idegen nyelv ismerete;
- ‚ÄěB‚ÄĚ kateg√≥ri√°s jogos√≠tv√°ny.

ūüĎáAmit k√≠n√°lunk:
- érdekes feladatok nemzetközi környezetben;