Munka adatlap

Mérnök gyakornok - Mezőkövesd - KIEMELT BÉREZÉSSEL

Iroda Borsod-Abaúj-Zemplén megye - Miskolc
Munka típusa Adminisztratív
Időbeosztás 08:00-16:00 között
Leírás Mezőkövesdi partnerünkhöz keresünk aktív/passzív féléves NAPPALI tagozatos diákokat mérnök gyakornok pozícióba!

Feladatok:
•A mérnökségi csapat munkájának támogatása
•Alkatrészrajzok készítése
•Alkatrészek, egyszerű készülékek tervezése és kapcsolódó
dokumentáció készítése
•Folyamatábrák, munkautasítások, technológiai dokumentáció
készítése
•Változás menedzsmenthez kapcsolatos feladatok, archiválás és
karbantartás
•Technológia normák felmérése, kalkulációja
•Árajánlatkérések előkészítése

Elvárások:
•Folyamatban lévő automatizálási vagy gépészmérnöki
tanulmányok
•AutoCAD, MS Office, Windows felhasználói szint
•Innovatív gondolkodás, nyitottság, kreativitás, proaktivitás
•Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
•Heti 3 napos munkavégzés

Előny:
•Német és/vagy angol nyelv középfokú szintű ismerete

JELENTKEZÉS: a borsod@furgedisk.hu e-mail címen lehet!
Helyszín Mezőkövesd
Életkori kötöttség 18+
Díjazás 1500 Ft/óra
Felelős Kárász Viktória
+36204810885
karasz.viktoria@furgediak.hu