Munka adatlap

Sales koordinátor gyakornok - Budapest

Iroda Budapest
Munka típusa Adminisztratív
Időbeosztás heti minimum 24 óra
Leírás Budapest áramszolgáltatója keresi legújabb gyakornokát értékesítési területre! Ha nappali tagozaton tanulsz és hosszabb távra keresel munkát, olvass tovább!

Feladatok:

értékesítési back-office feladatok önálló ellátása,
értékesítők munkájának adminisztratív támogatása,
dokumentumok ellenőrzése-elkészítése,
táblázatok és kimutatások készítése,
riportok, elszámolások összeállítása,
egyeztetések a társterületekkel,
problémakezelés szóban-írásban.

Elvárások:

precíz, megbízható munkavégzés;
önálló és csapatmunkára való képesség;
nyitott és kreatív gondolkodás, proaktivitás;
MS Office felhasználói szintű ismerete

Úgy érzed neked való a feladat? Küld el fényképes önéletrajzodat a suto.zsofia@furgediak.hu címre!

Kérjük, hogy az önéletrajzod elküldésével egyidejűleg a küldő emailben az alábbi formában nyilatkozz arról, hogy az önéletrajzod kezeléséhez, feldolgozásához, tárolásához hozzájárulsz:

Hozzájárulok, hogy a jelen levelezésben szereplő önéletrajzomat a Fürge Diák Iskolaszövetkezet kezelje, felhasználja és tárolja.

Tájékoztatunk, hogy amennyiben a hozzájáruló nyilatkozat hiányában küldöd el az önéletrajzodat, azt az adatvédelmi szabályoknak való megfelelőség érdekében beérkezéskor törljük.
A Fürge Diák Iskolaszövetkezet részletes adatkezelési tájékoztatóját a https://www.furgediak.hu/adatvedelem weboldalon olvashatod el.
Helyszín Budapest XIII. kerülete
Életkori kötöttség 18+
Díjazás 1150 Ft/óra

Felelős Wénerné Sütő Zsófia
+36704504698
suto.zsofia@furgediak.hu