Munka adatlap

Recepciós 30 órában - Budapest

Iroda Budapest
Munka típusa Recepciós, titkárnő
Időbeosztás Hétköznap, heti 30 órában
Leírás Szeretnél egy stabil, hosszú távú munkahelyet, ahol lehetőséged nyílhat a szakmai fejlődésre, előlépésre? Akkor jelentkezz! Partnercégünk nappali tagozatos diákot keres recepciós munkakörre, heti 30 órában.

Feladataid a következőek lesznek:

• Postázás, csomagküldés, beérkező küldemények regisztrációja
• Részvétel rendezvények, megbeszélések szervezésében, tárgyaló foglalás, vendégek fogadása
• Karbantartási, takarítási munkák megrendelése, felügyelete
• IT megrendelések leadása, problémák bejelentése
• Nyomtatók felügyelete, kezelése (tonercsere, hibaelhárítás, hibabejelentés, stb.)
• Bútorok, eszközök, irodaszerek rendelése
• Anyag- és eszköz leltár felügyelete, adminisztratív összefogása, selejtezés
• Utazásszervezés
• Bármely igazgatósági szervezési feladat összefogása
• Számlák kezelése, számlaigazolások elvégzése
• Az igazgatósághoz tartozó gépkocsik adminisztratív felügyelete
• Szükség szerint helyettesítés

Elvárások:

• Számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
• Nagyfokú szervezési képesség
• Kommunikációképes angol nyelvtudás
• Nyitottság új ismeretek elsajátítására, többféle munka párhuzamos elvégzésére

Úgy érzed, ez a Neked való munka? Akkor küld el fényképes önéletrajzodat a suto.zsofia@furgediak.hu címre még ma!

Kérjük, hogy az önéletrajzod elküldésével egyidejűleg a küldő emailben az alábbi formában nyilatkozz arról, hogy az önéletrajzod kezeléséhez, feldolgozásához, tárolásához hozzájárulsz:
Hozzájárulok, hogy a jelen levelezésben szereplő önéletrajzomat a Fürge Diák Iskolaszövetkezet kezelje, felhasználja és tárolja.
Tájékoztatunk, hogy amennyiben a hozzájáruló nyilatkozat hiányában küldöd el az önéletrajzodat, azt az adatvédelmi szabályoknak való megfelelőség érdekében beérkezéskor törljük.
A Fürge Diák Iskolaszövetkezet részletes adatkezelési tájékoztatóját a https://www.furgediak.hu/adatvedelem weboldalon olvashatod el
Helyszín Budapest X. kerület
Életkori kötöttség 18+
Díjazás 1111 Ft/óra

Felelős Wénerné Sütő Zsófia
+36704504698
suto.zsofia@furgediak.hu