Munka adatlap

Dolgozz Bükfürdőn!

Iroda Vas megye - Szombathely
Munka típusa Diákmunka
Időbeosztás Hétfőtől vasárnapig, 10-12 órában (45 perces munkaközi szünettel)
Leírás Less be a kulisszák mögé kedvenc fürdődben és próbáld ki magad medenceőrként vagy ruhatárosként! :)

Elvárások:
- 18. életév betöltése
- aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- német vagy angol alapfokú nyelvtudás
- vendégszeretet
- kedves, mosolygós megjelenés

Feladatok:
- medencében fürdőzők felügyelete,
- a medence körüli környezet tisztán tartása,
- vendégek ruháinak kezelése,
- szükség esetén vendégek informálása.
Helyszín Bükfürdő
Életkori kötöttség 18
Díjazás 861 Ft/óra
Felelős Miklós Nikolett
+36703155368
miklos.nikolett@furgediak.hu