Pénzügyi osztályon adminisztratív kisegítés (KUKA Hungária Kft.) - Taksony

Iroda Budapest
Munka típusa Adminisztratív
Időbeosztás Rugalmasan, minimum heti 20 órában.
Leírás A KUKA csoport világszerte diktálja az ütemet a robottechnika terén.
A KUKA Robotics Hungária Ipari Kft. a KUKA Roboter GmbH leányvállalata. A társaság az automatizálás és a robotika területén piacvezető szerepet tölt be Európában. A magyarországi vállalat taksonyi székhelyére keresünk a

PÉNZÜGYI OSZTÁLYRA ADMINISZTRATÍV KISEGÍTŐ
pozícióba nappali tagozatos diákokat.

Leendő feladataid:
- szállítószámlák könyvelése
- egyszerűbb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárásaink:
- felhasználói szintű MS Office ismeretek
- precizitás
- alapos munkavégzés

Amit kínálunk:
- stabil, hosszú távú munkalehetőség
- egy cég, ami jól mutat az önéletrajzodban is

Kezdés: azonnal

Fényképes önéletrajzzal a ledenyi.timea@furgediak.hu e-mail címen!
Helyszín Taksony
Díjazás 1029 Ft/óra

Felelős Fehér-Ledényi Tímea
+36703753511
ledenyi.timea@furgediak.hu