Munka adatlap

Teszt management csapattag / tesztelő gyakornok - Budapest

Iroda Budapest
Munka típusa Adminisztratív
Időbeosztás Hétköznapokon heti 24 óra
Leírás Budapest áramszolgáltatója keres tesztelő gyakornokot.

Feladatok:
- Új online ügyfélszolgálat funkcióinak és mobil alkalmazásának tesztelése
- Egyéb ügyfélszolgálati alkalmazás tesztelése

Elvárások:
- Megbízható, pontos, alapos
- Újdonságokra nyitott
- Tanulásra való hajlandóság
- Alkalmazkodó
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti 24 óra munka vállalása

Amit ajánlunk:
- Rugalmas munkavégzés
- Modern munkakörnyezet
- Hosszú távú munkavégzés és előre lepési lehetőség
- Szakmai gyakorlat megszerzésének lehetősége
- Modern multinacionális cég megismerése

A jelentkezők fényképes önéletrajzát a suto.zsofia@furgediak.hu címre várjuk!
Helyszín Budapest XIII. Kerület
Életkori kötöttség 18+
Díjazás 1150 Ft/óra

Felelős Wénerné Sütő Zsófia
+36704504698
suto.zsofia@furgediak.hu