Munka adatlap

Account Manager Trainee- Budapest

Iroda Budapest
Munka típusa Diákmunka
Időbeosztás Hétfőtől-péntekig irodai munkarendben, heti minimum 20 óra vállalásával
Leírás Magyarország egyik legnagyobb online fizetési megoldásokkal és fejlesztésével foglalkozó cég, keresi budapesti csapatába a legújabb tagjait account manager gyakornoki pozícióba.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljainkhoz?

- Érdekeljen az, amit csinálunk, legyen affinitásod az innovatív dolgokhoz
- Kimagasló probléma megoldó készség
- Akarj és szeress vevőkkel kommunikálni
- Gyors tanulás, hogy mihamarabb a saját lábaidon állhass nálunk

Ezt tudjuk nyújtani, hogy jól érezd magad nálunk:

- Innovatív és fejlődő környezet
- Támogató csapat
- Kiváló tapasztalatszerzési lehetőség
- Megbecsülés
- A tanulmányok befejeztével karrier lehetőség
- Versenyképes jövedelem

Ebben a munkakörben a siker néhány fontos titka nálunk:

- Nappali tagozatos aktív/ passzív hallgatói jogviszony
- Heti minimum 20 óra vállalása
- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
- Közép szintű angol nyelvtudás (másik nyelv ismerete előny)
- Kimagasló kommunikáció készség

Amennyiben elhivatott vagy és úgy érzed, hogy szívesen képviselnél minket a leendő és meglévő vevőink körében, akkor Téged keresünk!

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a nagy.timea@furgediak.hu e-mail címen!
Helyszín Budapest 11. kerület Infopark
Életkori kötöttség 18+
Díjazás 1450 Ft/óra

Felelős Nagy Tímea
+36703701017
nagy.timea@furgediak.hu