Munka adatlap

Legal Trainee (Jogi gyakornok)-Nestlé-Budapest

Iroda Budapest
Munka típusa Adminisztratív
Időbeosztás Szeretnél bepillantást nyerni a világ legnagyobb élelmiszeripari vállalatának életébe, érdekel, milyen egy jogtanácsos munkája? Kipróbálnád magad a világ egyik legnagyobb nemzetközi ügyvédi irodájában gyakornokként? Megismerkednél a hazai befektetésösztönzés és állami támogatások jogi világával? Szívesen dolgoznál egy programon belül a jogászi szakma különböző területein?

A Nestlé Hungária Kft., a Dentons Réczicza Ügyvédi Iroda és a Nemzeti Befektetési Ügynökség a fiatal tehetségek tapasztalatszerzése érdekében ismételten elindítja egyedülálló, 1,5 év időtartamú gyakornoki programját, amiben a jogászi munka több területét ismerhetik meg a hallgatók, rotációs formában. A programba 3 résztvevőt keresünk, akik 4-6 hónapot (a vizsgaidőszakhoz igazodva) tölthetnek el az egyes állomásokon, ezzel is segítve tapasztalatszerzésüket és későbbi pályaválasztásukat. A program várható kezdő időpontja: 2019. március 1.
Leírás
Feladatok:

Közreműködés szerződések, szabályzatok készítésében
Egyszerűbb jogi feladatok önálló ellátása
Jogszabálykutatás
Jogászok mindennapi munkájának támogatása
Változatos feladatok számos különböző jogterületen, többek között a polgári jog, versenyjog, adatvédelem világából

Elvárások:

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony jogi területen (3. évfolyamon)
Magabiztos angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban
Heti 20 óra vállalása 1,5 évig (kivéve vizsgaidőszak)
Office programok használatában szerzett gyakorlat (Excel, Word, Power Point)
Jó kommunikációs készség, nyitott, érdeklődő, precíz személyiség
Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésed és szívesen részt vennél gyakornoki programunkban, pályázati anyagodat – magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet –2019. február 8-ig a ledenyi.timea@furgediak.hu e-mail címre.
Helyszín 9. kerület
Életkori kötöttség 18+
Díjazás 873 Ft / óra

Felelős Fehér-Ledényi Tímea
+36703753511
ledenyi.timea@furgediak.hu