Munka adatlap

Trade Marketing Trainee-Nestlé-Budapest

Iroda Budapest
Munka típusa Diákmunka
Időbeosztás A Nestlé Hungária Kft. Budapesten azonnali kezdéssel, heti 20 órában, minimum 1 évre munkatársat keres a fenti pozícióra, diákmunka keretében.
Leírás Feladatok:

POS és csatorna-fejlesztési projektekben való részvétel
Polctükör kialakításával kapcsolatos projektek támogatása
Magyarországi szintű hirdetések kezelése
POS termékek kiszállításának koordinálása és nyomon követése
Ár- és leaflet monitoring (saját és versenytárs termékek, promóciók)
Online és postán érkező akciós újságok feldolgozása és kezelése
Akciós hirdetéseket összesítő táblázat vezetése és riportok készítése
Riportok frissítése, online felületen való nyomonkövetése és elemzések készítése (piaci trendek, saját és versenytárs termékek helyzete, polcrészek, stb).
Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony, előnyt jelent a gazdasági terület (marketing)
Magabiztos angol nyelvtudás
Office programok használatában szerzett gyakorlat (Excel, Word, Power Point)
Jó kommunikációs készség, önálló, agilis, nyitott, precíz személyiség és analitikus gondolkodásmód
Korábbi gyakorlat, marketing szakos tanulmányok előnyt jelentenek
Trade es shopper marketing terület iránti érdeklődés

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, pályázati anyagodat – magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz – a ledenyi.timea@furgediak.hu e-mail címre várjuk.
Helyszín 9.kerület
Életkori kötöttség 18+
Díjazás 873 Ft / óra

Felelős Fehér-Ledényi Tímea
+36703753511
ledenyi.timea@furgediak.hu