Pénzügyi adminisztrációs gyakornok (Accounts Payable) - Budapest

Iroda Budapest
Munka típusa Szakmai speciális feladat
Időbeosztás Irodai munkarendben, rugalmasan!
Leírás Pénzügyi adminisztrációs gyakornok (Accounts Payable) – a Te pozíciód?

Pénzügyi gyakornokunként szerves része leszel a Procure-to-Pay (Kifizetés-Beszerzés) részlegünknek. Ebben a szerepben lehetőséged lesz megtapasztalni milyen egy multinacionális cégnél dolgozni, és hozzáértő, tapasztalt csapattagoktól tanulni.

Feladatok :
• az Accounts Payable csapat munkájának támogatása
• a számlák szortírozása a szállítók igényei szerint
• a beszállítókkal és a társosztályokkal történő kapcsolattartás
• a számlák SAP-ban való rögzítése a megfelelő céges irányelvek szerint

Téged keresünk, ha:

• van nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod
• tudsz legalább 25 órát vállalni a héten
• Folyékonyan beszélsz angolul
• érdekel a pénzügy világa (esetleg ilyen jellegű tapasztalatod is van)

Helyszín 13. kerület
Életkori kötöttség 18+
Díjazás 1100 Ft/óra

Felelős Fehér-Ledényi Tímea
+36703753511
ledenyi.timea@furgediak.hu