Munka adatlap

Legyél utasbiztonsági koordinátor a reptéren!- Budapest

Iroda Budapest
Munka típusa Diákmunka
Időbeosztás Hétfőtől vasárnapig 4:00-10:00
10:00-16:00
9:00-15:00
15:00-21:00-ig tartó műszakokban.
Heti 2-3 műszak vállalása a minimum!
Leírás Szívesen szereznél nemzetközi tapasztalatot? Téged is vonz a reptér nyüzsgő világa? Most lehetőséged van csatlakozni és a részesévé válni.

Az utasbiztonsági koordinátor feladatai közé tartozik:

• Beszállókártyák érvényességének ellenőrzése
• A sorban álló utasok koordinálása, gyermekek, terhes nők, mozgáskorlátozottak és az arra rászorulók utasbiztonsági ellenőrzésének soron kívüli biztosítása.
• Az esetlegesen elhúzódó utasbiztonsági ellenőrzés által okozott kényelmetlenségek enyhítése (pl.: ásványvíz kiosztása, stb.)
• A személy és kézipoggyász átvizsgálás előkészítése az utasbiztonsági ellenőrzésre (egyszerre egy személynél), illetve az utasok tájékoztatása a vizsgálat menetéről
• tiltott tárgyak felfedése esetén azonnali jelzés a szolgálati helyre beosztott érvényes utasbiztonsági ellenőr vizsgával rendelkező védelmi ellenőrnek;

Amennyiben rendelkezel a következő kompetenciákkal küldd el a fényképes önéletrajzodat a nagy.timea@furgediak.hu e-mail címre.

• középfokú végzettség
• egy - elsősorban angol - európai nyelv ismerete
• önállóan illetve csapatban felelős munkavégzés
• szabálykövetés, precizitás, ügyfélorientált attitűd

Minimum 6 hónap vállalásával.
Helyszín Budapest Liszt Ferenc Repülőtér
Életkori kötöttség 18+
Díjazás 1256 Ft/ óra

Felelős Nagy Tímea
+36703701017
nagy.timea@furgediak.hu