Munka adatlap

KARBANTARTÓ MÉNRÖK GYAKORNOK - Békés megye

Iroda Békés megye - Békéscsaba
Munka típusa Adminisztratív
Időbeosztás Heti legalább 20-30 órás munkavégzés és minimum 6 hónap munka vállalása.
Leírás Leendő feladataid:
 Beszállítókkal való együttműködés
 Árajánlatok kérése
 Épület-és gépkarbantartással kapcsolatos nyilvántartások naprakész vezetése
 TPM lépcsőfokainak támogatása
 Gépkocsipark nyilvántartása
Elvárásaink:
 Folyamatban lévő aktív nappali tagozatos tanulmányok (MSC-sek és BSC-sek jelentkezését is várjuk)
 Heti legalább 20-30 órás munkavégzés és minimum 6 hónap munka vállalása. 
 érdekeljen a gyakorlatias munka
 legyen műszaki ismereted
 tudj önállóan és csapatban is dolgozni
 Legyél terhelhető
 Rendelkezz számítástechnikai ismeretekkel (MS Office)
 TPM, SMED, KAIZEN ismeretek előnyt jelentenek
Amit kínálunk:
 a szakmai gyakorlatnak megfelelő juttatás
 stabil, hosszú távú gyakorlati hely
 diploma megszerzése után állásajánlati lehetőség
 Kommunikációs-, együttműködési- és szervezőkészség fejlődése
 Épület-és gépkarbantartási ismeretek
 Új technológiák megismerése
 füzesgyarmati munkavégzés esetén szállás biztosítása
Díjazás

Felelős Békési Mónika
+36703803535
bekesi.monika@furgediak.hu