Munka adatlap

Diákmunka: Gyere Te is a Mekibe! - Szolnok

Iroda Jász-Nagykun-Szolnok megye - Szolnok
Munka típusa McDonald's éttermi munkatárs
Időbeosztás Hétfőtől vasárnapig.
Rugalmas időbeosztás, akár 4,6,8 órában
Heti min. 20 óra vállalása kötelező.
Leírás A szolnoki Meki most újra megnyitja Nektek a lehetőséget, hogy rugalmasan, az órarendetekhez igazodva tudjatok dolgozni.

++ FELADATOK ++

Pénztárosi és / vagy konyhai kisegítés
A pénztárban: vevők kiszolgálása
A konyhán: alapanyag -étel összekészítés

++ ELVÁRÁSOK ++

Betöltött 16. életév
Aktív / passzív nappali diákstátusz

++ IDEÁLIS JELÖLT ++

Olyan diákok jelentkezését várjuk akik februártól, iskola mellet meg tudják oldani a heti 20 óra munkavégzést

++ AMIT KÍNÁLUNK ++

Folyamatos munkalehetőség
Bónusz rendszer
Előrelépési lehetőség
Kedvezményes étkezés
Beosztásod igazodik az órarendedhez
Helyszín Szolnok
Életkori kötöttség +16
Díjazás br. 794 Ft/óra
Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal lehet a farkas.krisztian@furgediak.hu email címen vagy személyesen az irodánkban.

Felelős Farkas Krisztián
+36703701028
farkas.krisztian@furgediak.hu