Munka adatlap

Pénztárosokat keresünk - Debrecen

Iroda Hajdú-Bihar megye - Debrecen
Munka típusa Pénztárosi feladatok
Időbeosztás Heti 3-4 alkalom, napi 6-8 órában!
Heti 10-20 óra vállalása kötelező.
Leírás Malomparkban található partnerünkhöz keresünk diákokat pénztárosi pozícióra.
Olyan diákok jelentkezését várjuk, akik ráérnek heti 10-20 órát dolgozni.

Pénztárosi tapasztalat előnyt jelent.

Betanítás:előre egyeztetett időpontban.

A munka betöltéséhez tüdőszűrős papír és egészségügyi kiskönyv szükséges!
Helyszín Debrecen
Életkori kötöttség 18+
Díjazás 843 Ft/óra
A munka hosszú távú, olyan diákok jelentkezését várjuk, akik folyamatosan tudnak menni dolgozni.
A munka betöltéséhez önéletrajz szükséges, melyet az mandoki.nora@furgediak.hu e-mail címre kell küldeni, tárgy mezőben: 'Pénztár - Debrecen'.

Felelős Pappné Mándoki Nóra
+36703701019
mandoki.nora@furgediak.hu