Munka adatlap

Controller gyakornok (Oroszlány)

Iroda Komárom-Esztergom megye - Tatabánya
Munka típusa Adminisztratív
Időbeosztás Heti 2-3 nap
Leírás Olyan tanulni vágyó fiatalt várunk, aki a tanultakat gyakorlati környezetben szeretné hasznosítani.

Feladatok, felelősségi körök
• A cég adott területének terv-tény adatainak, költségeinek és bevételeinek elemzése
• A tény költségek kielemzése a tervhez képest
• SAP FICO modulok megismerése és használata
• Havi és negyedéves controlling jelentések összeállítása határidőre
• Hatékony részvétel a zárási folyamatokban, auditokban
• Részvétel a rövid- és hosszú távú pénzügyi tervek kidolgozásában
• A főkönyvi számlák megismerése és elemzése
• Analitikus nyilvántartások lekérése és egyeztetése
• Költség adatok elemzése

Elvárt iskolai végzettség, tanulmányok
• Szakirányú felsőfokú tanulmányok gazdasági vonalon
• Heti 2-5 munkanap vállalása
• Számítógépes ismeretek (különösen excel)
• Felelősségteljes és pontos munkavégzés
• Kiváló analitikus képesség
• Legalább alapfokú de előny a középfokú angol nyelvtudás
• Előny SAP ismeret
• Előny, de nem feltétel a korábbi hasonló munkatapasztalat
Helyszín Oroszlány
Életkori kötöttség 18+
Díjazás 1000 Ft/óra

Amit kínálunk
• Betekintés egy dinamikusan mozgó valós controlling környezetbe
• Jövőben is használható tapasztalatok gyűjtése
• Barátságos,lelkes csapat
• Tanulási, fejlődési lehetőség
• Kiváló munkakörülmény
Felelős Szentes Ágnes Erika
+36703701009
szentes.erika@furgediak.hu