Munka adatlap

Adminisztrációs munka a 13. kerületben - Budapest

Iroda Budapest
Munka típusa Adminisztratív
Időbeosztás Heti min. 3 nap és 20 óra (nyári időszakban lehet több is)
Leírás Budapest XIII. kerületi, tömegközlekedéssel jól megközelíthető (Forgách utcai metrómegállóhoz közeli) Váci úti irodaházban lévő kereskedelmi/értékesítési irodánkba diák segítséget keresünk adminisztratív munkavégzésre.
A cég profilja elektronikai alkatrészek disztribúciója.

Elvárások:
- Min. alapfokú angol nyelvtudás (inkább közép)
- Excel alapismeret
- Együttműködő, vidám természet

Amit nyújtunk:
- Kellemes, irodai munkakörnyezet
- Barátságos légkör
- Rugalmas munkavégzés
Helyszín 13. kerület
Életkori kötöttség 18+
Díjazás 1195 Ft/óra
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a megadott e-mail címen!

Felelős Ledényi Tímea
+36703753511
ledenyi.timea@furgediak.hu