Munka adatlap

Marketing elemző gyakornok - Budapest

Iroda Budapest
Munka típusa Adminisztratív
Időbeosztás Hétfőtől péntekig, min. 30 óra vállalása
Leírás Marketing elemző gyakornok

Feladatai:

• Törzsvásárlói, e-kereskedelmi és egyéb vevői adatbázisok elemzése,
• Rendszeres és ad-hoc riportok készítése,
• Vállalati kedvezményprogramok koordinációja, a programfejlesztések támogatása
• Stratégiai- és feladattervek kialakításának támogatása adatokkal
• Szegmensek viselkedési mintáinak monitorozása,
• Együttműködés vállalati kontrolling osztállyal
• Szoros együttműködés a fejlesztésekben részt vevő külső partnerekkel

Elvárások:

• Egyetem/főiskola (gazdasági, marketing, IT, szociológia területen)
• Folyamatban lévő tanulmányok/kötelező szakmai gyakorlat/pályakezdő
• Minimum heti 30 órás munkavégzés
• MS Excel elemzői célú, magabiztos és magas szintű alkalmazásának képessége
• SQL ismeret
• Közép szintű angol nyelvtudás
• Elemző/analitikus szemlélet
• Stratégiai gondolkodásmód

Előny:

• Releváns szakmai tapasztalat elemzői munkakörben (akár gyakornokként megszerzett tapasztalat)
• Kereskedelmi szektorban szerzett tapasztalat
• Big Data elemzés projektekben való részvétel

Amit kínálunk:

• Szakmai segítség szakdolgozat megírásához
• Változatos, kihívásokkal teli projektek
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Gyakornoki idő letelte után kölcsönönös elégedettség esetén hosszú távú, biztos munkalehetőség

Helyszín Budapest, 9. kerület
Életkori kötöttség 18+
Díjazás 835 Ft/óra

Felelős Maul Dóra
+36703155345
maul.dora@furgediak.hu