Munka adatlap

Valósítsd meg önmagad! - Mérnök gyakornok - Diákmunka

Iroda Jász-Nagykun-Szolnok megye - Szolnok
Munka típusa Szakmai speciális feladat
Időbeosztás hétfőtől péntekig min. 3 nap; 7 óra és 18 óra között, legalább min. 4 óra/nap
azonnali kezdéssel
hosszú távú munkalehetőség
Leírás Olyan diákokat keresünk, akik szakmájukban tapasztalatot szeretnénk gyűjteni, illetve képesek logikus gondolkodásukkal segíteni a cég mérnöki csapatának munkáját és nem riadnak meg rábízott feladatoktól sem.
Téged keresünk,
• ha lépéselőnyt szeretnél szerezni a munkaerőpiacon,
• nem akarsz gátat szabni a kreativitásodnak és a fantáziádnak,
valamint az alábbi feladatok és elvárások motiválnak Téged abban, hogy átlépd a határaidat.

Feladatok:
- rajzolási, tervezési feladatok
- műveletek megtervezése, gyártási folyamatok tervezése
- a menet közben kialakult problémára megoldást találni
- hegesztett szerkezet gyártásában segédkezés

Elvárások:
- Betöltött 18. életév
- Aktív / passzív NAPPALI tagozatos státuszú diák legyél
- Hétfőtől péntekig tudj min. 3 napot dolgozni hetente
- 0,5 – 1,5 év legyen már csak hátra a tanulmányaidból
- legyen rajzolási alaptudásod, mert erre építkezve tudnak tovább képezni
- kommunikatív angol vagy német nyelvtudás

Előny:
- felsőfokú tanulmányok az alábbi területeken: gépészmérnök, anyagmérnök, hegesztőmérnök, műszaki menedzser
- közeli lakóhely – 30-40 km

Amit kínálunk:
- a hosszú távú együttműködést garantáljuk
- változatosság – egyedit tudsz tervezni gigantikus méretekben
- nem szokványos termékeket kell tervezni/gyártani
- letöltheted féléves szakmai gyakorlatodat a cégnél, amihez biztosítanak minden szükséges eszközt (témát, konzulenst, stb.)
- van lehetőség szállás igénybevételére
- iskolai éveid letelte után, ha jól dolgoztál, munkaszerződést ajánlanak fel Neked

Ha érdekel, akkor jelentkezz fényképes önéletrajzzal a farkas.krisztian@furgediak.hu e-mailen! Az önéletrajzodban tüntesd fel azt is, hogy mekkora órabért szeretnél kapni! Telefonon érdeklődj a 70/370-1028 telefonszámon munkaidőben hétfőtől péntekig 9.00 – 16.00 óra között.
Helyszín Tiszakécske
Életkori kötöttség +18
Díjazás br. 785 - br. 1.000
Az órabéred személyes elbírálás alapján lesz meghatározva, így fontos, hogy az önéletrajzodban azt is tüntesd fel, hogy milyen órabérért szeretnél dolgozni.

Felelős Farkas Krisztián
+36703701028
farkas.krisztian@furgediak.hu