Munka adatlap

Idegenvezető/eladó - Diákmunka - Tokaj

Iroda Borsod-Abaúj-Zemplén megye - Miskolc
Munka típusa Hostess
Időbeosztás nap 8 óra
Leírás Tokaji borvidékre keresünk 18 év feletti, angol nyelvismerettel (társalgási szinten) rendelkező aktív nappali tagozatos, vagy 25 év alatti passzív féléves diákokat hosszú távú munkavégzésre (májustól szeptemberig folyamatosan, ezen kívüli időszakban alkalmi szinten)! Olyan diákok jelentkezését várjuk, akik hétköznap is tudnak vállalni akár 2-3 napot!

Elvárások:
- angol nyelvismeret
- jogosítvány/autó
- jó kommunikációs készség
- jó számolási készség és memória
- ápolt megjelenés
- udvariasság

Főbb feladatok:
- vendég kisérés, kiszolgálás
- pénztáros feladatok ellátása

Előny:
- francia nyelvtudás
- szakmában szerzett tapasztalat
- borok/borfajták szeretete, ismerete
Helyszín Tokaji Borvidék
Életkori kötöttség 18 év felett
Díjazás 815 Ft/óra
Jelentkező önéletrajzokat várjuk a borsod@furgediak.hu e-mailcímre a "Hostess-Tokaj" jelige feltüntetésével!

Felelős Garami Brigitta
+36703701007
garami.brigitta@furgediak.hu